امروز صبح دیر بیدار شدم دیر از خونه رفتم بیرون و درنتجه اونقدر دیر رسیدم باشگاه که هیچ کس دیگه اونجا نبود:/ رفتم داخل باشگاه دوتا مردای مسئول اونجا تعجب کردن از ورود ناگهانی من بکیشون گفت خانم چیزی جا گذاشتید؟ اون یکی گف کسی دیگه مگه تو سالن هس؟ و من بدون هیچ جوابی با عجله پریدم بیرون :\  یکی از دخترای باشگاه دیدم گفتم استاد رف؟ گفت اره گفتم من دیر رسیدم پس امتحان چی شد؟ گف نگران نباش یه تعداد دیگه ام امتحان ندادن شمارش داد به یه تعداد که بعدا باهاشون هماهنگ کنه :/ 

و من امروز چقدر دنبال این شماره استاد گشتم و آخرشم موفق نشدم موند برای شنبه. و حسابی عصبی بودم که نتونستم به امتحان برسم :\ 

بعد دانشگاه  تو ایستگاه بودیم منتظر اتوبوس ؛یکی از دوستان همکلاسیم اونطرف خیابون منتظر تاکسی بود و ۴-۵ پسرای کلاسمون چند قدم اونطرف تر :/. یک سمند اومد جلو پای دوستم ایستاد یهو یکی از پسرا داد زد که "برو واینسا" :/ از صدای داد و ترمز شدید سمند برگشتم نگاه کردم ببینم چیشد !یهو دوتا پسره تو سمند پیاده شدن راننده اش یک قداره از کنار صندلیش برداشت (یه چیزی ترکیبی از اره و شمشیر) و دوید سمت پسرا :/// و گرفته بود سمتشون  گف کدومتون بود؟ و من دیگه ندیدم پسرا چیزی بگن و اونام دیگه رفتن.

واااای اینقدر ترسیده بودم هم من هم a ( فقط تماشاگر بودیم://) بعد رفتیم پیش اون دوستم که مزاحمش شده بودن از ترس چونه اش میلرزید.  

تو اتوبوس داشتیم میگفتیم پسرا دیگه تا آخر عمرشون سر هیچکس غیرتی نمیشن     والا یک عده از این مردا که عقده ای و تعصبی اند اگه چهاربار اینطوری بترسونندشون و یا چه بسا بزنندشون دیگه حرف اضافه نمیزنن البته همه این ادمای تعصبی و غیرتی فقط واسه زن هاشون هارت و پورت میکنن واسه هم جنس خودشون موش میشن هه!

+مامانم میگف همینجوریه که یهو میان دختر مردم برمیدارن میبرن دیگ بقیه قداره اشونو ببینن جرئت نمیکنن نزدیک برن و حرفی بزنن

+باید شماره پلاکش برمیداشتیم میدادیم حراست زنگ بزنه پلیس به جرم حمل سلاح سرد و ایجاد رعب و وحشت و مزاحمت برای ناموس مردم ببرن دهنش سرویس کنن :)

پلاکش ۸۱ بود آخرش :/ 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

باربری و اسباب کشی منزل انیمه/مانگا و هرچیزی مربوط به اینهاست Free Coupons & Promo Offers اخبار it طاقچه گُلی TechnicalServices پرستار کودک sellchinacream حفاظ ایران|تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی اجاره خودرو