سریال پدر از شبکه آی فیلم دوباره دارم میبینم سریال قشنگیه ولی بعضی وقتا فکر میکنم یکم غیرطبیعیه ینی دو جور میشه بهش نگاه کرد : نگاه مثبت :اینکه چقدر حامد راحت و عاشقانه لیلا یی که دوست پسر داشت و اهل دورهمی و چه بسا تیپ و مد بود پذیرفت بدون این که کوچکترین مشکلی داشته باشه و ایرادی ازش بگیره حتی بعد از عقد لیلا و حامد .لیلا رفت حلقه عقدش به دوستاش (دختر و پسر) نشون داد!

و هیچ وقت از لیلا نخواست چادر سرش کنه و یه دیالوگ خیلی خوووب راجب چادر به لیلا گفت که در پست های بعدی میگم ؛) فعلا دقیق یادم نی :/ 

یا میشه از دید منفی و غیر واقعی بودن نگاه کرد که چطور حامد عاشق چنین دختری شد اصلا؟ حالا عاشق شد چطور با اخلاقیات و خصوصیات لیلا که اینقدر با شخصیت حامد در تضاد بود کنار اومد؟ حامد حتی از لیلا نخواست چادری بشه.نخواست نخنده .نخواست دوستای پسرش ترک کنه.نخواست اخلاقش عوض کنه

دوتا جواب دارم یا واقعا عشق حامد و لیلا واقعی بود یا اینکه همش فیلمه :/ 

ولی من این میگم آدما هرچی که هستند هرجور که هستند با هراخلاق و ظاهری و عقیده ای یا باید همو بپذیرن یا نپذیرن 

تغییرررر کردن آدما ممکن نیست چه مرد چه زن :) 

+نقد شما چیه راجب این سریال؟

*حاضرم کل فک و فامیلمو بدم یک دونه حاج علی طهرانی بگیرم :) 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Michael Shane شستشوی فرش ماشینی و دستباف Adam صدای نسل سوم آموزش ابتدایی شهید رجایی ارومیه ویترین زندگی نامه امام علی(ع) دیوان عبدالمهدی اطلاعات مربوط به فرش ماشینی در بلاگ